Regulamin serwisu

Regulamin serwisu

1. Serwis udostępnia słowniki oraz materiały do nauki na podstawie umów z właścicielami. Wszystkie materiały udostępniane w serwisie chronione są przez prawo autorskie.

2. Korzystanie z niektórych materiałów jest bezpłatne i nie wymaga rejestracji. Dostęp do części materiałów jest płatny. Korzystanie z materiałów płatnych wymaga rejestracji i opłacenia abonamentu.


3.Zarejestrowany użytkownik ma prawo dostępu do danych konta oraz ich modyfikowania, a także do usunięcia konta. Serwis nie wykorzystuje danych osobowych dla celów innych niż udostępnianie oferowanych usług.

4.Dostęp do materiałów płatnych określany jest czasowo. Wpłata powoduje aktywację dostępu na określony czas lub przedłużenie dostępu o określony czas.

5.Użytkownik może być zalogowany jednocześnie na jednym komputerze.

6.W przypadku awarii skutkujących brakiem dostępu do materiałów w trakcie trwania abonamentu, abonament będzie na wniosek użytkownika przedłużony o dwukrotność niewykorzystanego czasu.

7.Strona dopasowana jest do korzystania w przeglądarce Google Chrome. Korzystanie z innych przeglądarek może skutkować obniżeniem funkcjonalności.

 

 

Strona prowadzona jest przez firmę DTC PRO (Dawid Gut) zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii. 
(UTR) (1667434148)
1173 Gallowgate, Glasgow, Lanarkshire G31 4EG